Menü Kapat
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Karabük Bisiklet Festivali

29 Ağustos 2019 - 1 Eylül 2019

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde uzun yıllardır bisiklet festivalleri düzenlenmekte ve bu festivaller bisiklet kültürünün gelişimine büyük katkı sağlamaktadır. Biz de gerek bireysel gerekse dernek olarak bu festivallere katılım sağlamaktayız. Böylelikle birçok yeni arkadaş ve gruplarla tanışma fırsatı elde etmiş oluyoruz.

Hep katılımcısı olduğumuz ve büyük keyif aldığımız festivallerden biri de neden bizim ilimizde olmasın diye düşündük ve bisikletli dostlarımız için 2019 yılında bir festival yapmaya karar verdik.

İlimizin birçok güzelliği barındırdığını biliyoruz ve bu güzellikleri değerli konuklarımıza sunmak için her yıl bir festival teması seçmeye karar verdik. İlk festivalimizin teması olarak bölgemizin göz bebeği Dünya Miras Kenti “SAFRANBOLU” yu seçelim dedik.

Safranbolu, Dünya Miras Kenti listesine girişinin 25. Yılında siz katılımcılarını bekliyor olacak.

Tarih ve doğanın iç içe olduğu bir festival ve adeta kendinizi zaman yolculuğuna çıkmış gibi hissedeceğiniz parkurlarda bisiklet turları için bizi takip edin.

Her türlü sorularınız için sayfamıza mesaj yoluyla veya internet sitemizdeki iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Açıklamalar için:
http://www.karbisder.org

Festival kaydı için:
http://www.karbisder.org/festival-basvuru-formu/

Detaylar

Başlangıç:
29 Ağustos 2019
Bitiş:
1 Eylül 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla